چاپ روی چوب
کاربرد چاپ روی چوب
قیمت چاپ روی چوب
چاپ روی چوب

چاپ یو وی بر روی چوب

همیشه چاپ جذابیتی ویژه در هر نوع از خود دارد اما چاپ روی چوب با جذابیت دو چندان و کارایی فراوان خود توانسته است نظر تمامی مشاغلی که به نحوی از چوب بهره میبرند را به خود جلب نماید ، چاپ روی چوب از خدمات یووی پرینت است که با دستگاه فلت بد انجام میگیرد .

دستگاه فلتچاپ MDF بد که با استفاده از هد پرینت های جوهر افشان که قابلت پاشش جوهر یو وی را دارند مجهز می باشد و لامپ های یو وی آن سبب خشک شدن این جوهر و ماندگاری دائم آن می شود و نتیجه نهایی بسیار شکیل و تمیز خواهد بود ، این نوع چاپ با بهره گیری از چاپ چهار رنگ+سفید +وارنیش   و  یا شش رنگ + سفید و وارنیش  مجهز می باشد .

چاپ یو وی در کیفیت بسیار بالا ( کیفیت چاپ دیجیتال پرینت ) بر روی چوب و با سرعت مناسب خود باعث شده تا بسیاری از تولید کنندگان مصنوعات چوبی با کمال میل به استقبال این تکنولوژی بروند . ما با ارائه چند نمونه از طرح های چاپ روی چوب در این صفحه و ارائه نمونه کارها در تلاش بودیم تا بتوانید با آشنایی بیشتر ایده های خود را به انجام رسانده  و از فروشگاه می توانید محصولات فروشگاه دیدن فرمایید .

 

چاپ بر روی چوب ساز های ضربی

چاپ چوب

به عقیده بسیاری از طراحان و تولید کنندگان هنر چاپ و هنر ساخت را میتوان نیمی از راه نام برد و نیمه دیگر این مسیر را هنر استفاده از این تکنولوژی از چاپ تشکیل می دهد . با نگاهی نه چندان عمیق در اطراف خود شما بسیاری از مصنوعات چوبی را خواهید دید که با کمی وقت و سلیقه میشود بسیار جلوه خاصی به آن بخشید از این رو نمیتوان کاربرد خاصی را برای این کار اشاره نمود به طور کل در هر زیمنه از موسیقی تا ورزش و یا از کشاورزی تا صنعت در همه امور این روش از چاپ را شما میتوانید استفاده نمائید .

 

چاپ بر روی انواع چوب

دستگاه چاپ فلت بد به علت داشتن رنگ پنجم که همان سفید می باشد می تواند علاوه بر چوب سفید، بر روی انواع چوب هایی که رنگ هایی غیر از سفید دارند مانند: چوب راش، چوب ملچ، چوب افرا، چوب گردو و هر چوبی با هر رنگ به شرط اینکه سطح صافی داشته باشد چاپ را در هر تعداد لازم انجام دهد. بنابراین برای این نوع تکثیر و چاپ لازم نیست که حتما چوب خاصی را تهیه کنید.

کاربرد چاپ روی چوب

چاپ روی چوب و MDF ام دی اف

چاپ MDF

چاپ طرح سنگ

چوب همیشه در صنعت دکوراسیون مانند مبلمان و همچنین تزئینات و حتی تبلیغات جزو متریال های کاربردی و در بعضی موارد از مواد ضروری می باشد. از طرفی چوب از دیرباز به علت استحکام و همچنین قابلیت مانور زیاد مانند تراشیدن و رنگ آمیزی به عنوان متریالی هنری محسوب شده و می شود . به همین خاطر در ذهن مردم دنیا مخصوصا مردم عزیز کشورمان چوب جایگاه هنری خاصی دارد. به همین خاطر صنعت گران و تولید کنندگان نیز به این متریال علاقه نشان می دهند. اما به علت زمانبر بودن طراحی دستی و همچنین قابلیت های فراوان چاپ تیراژ بالا و دیجیتالی امروزه این چاپ محبوبیت بالایی میان تولید کنندگان پیدا کرده است. از طرفی دستگاه چاپ UV بخاطر قابلیت چاپ رنگی کیفیت بالا و همچنین چاپ در اندازه بزرگ امکانات فراوانی را در اختیار مشتریان قرار می دهد .

از جمله مزایای چاپ فلت بر روی چوب به موارد زیر می توانیم اشاره کنیم:

  • چاپ تمام رنگی
  • طرح های متنوع
  • قیمت مناسب
  • کیفیت بالا
  • ماندگاری دائمی

 

چاپ لو گو تجاری و اداری بر روی چوب و مصنوعات چوبی

چاپ چوب

چاپ روی چوب

اکنون در این مطلب با چاپ روی چوب به شما نشان خواهیم داد که در هر صنعتی و در هر زمینه ای شما می توانید از چاپ برای جلوه بخشیدن به کار خود استفاده نمائید  .

به سادگی میتوان تشخیص داد که هیچ گزینه ای را جایگزین این روش نمیتوان انتخواب کرد و ما در این بخش توضیحاتی هر چند کوتاه را برای شما بیان خواهیم کرد .

شما در اداره ها و شرکت ها و حتی فروشگاه های نه چندان بزرگ نیز بار ها دیده اید که از لوگوی تجاری خود با هر نحو ممکن استفاده به عمل می آورند تا هر چه بیشتر در ذهن و یاد دیگران بیشتر تاثیر گزار باشند .

در این زمینه نیز چاپ بر روی چوب همانند همیشه پیشتاز و خلاق بوده و به نوعی بیشترین تاثیر را خواهد داشت

 

چاپ MDF

چاپ روی چوب

چاپ لو گو های اداری بر روی چوب و Mdf  به صورت تمام رنگی و با کیفیت چاپ فوق العاده جهت ادارات و شرکت ها و مزایای آن به روش های دیگر ازقبیل سیلک و لیزر :

 1. چاپ تمام رنگی و تصویر دلخواه

 2. پایداری رنگ یوی در مقابل سیلر و کیلر

 3. سرعت اجرایی بالا و دقت بیشتر

 4. قیمت مناسب و مقرون به صرفه

 5. اجرای تمامی طرح های 3D که در روش های دیگر به هیچ عنوان قابل اجرا نیست

و بسیاری از دلایل دیگر که سبب گردیده تا صنعت گران چوب بسیار سریع چاپ یو وی را جایگزین روش های قدیمی نمایند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چاپ بر روی MDF خام (بدون نیاز به آستر )

عسلی

چاپ چوب

 

چاپ بر روی mdf خام جهت میز عسلی که بعد از چاپ با پوشش کیلر مقاومت چوب را چند برابر می نماید . تنوع طرح ها در این چاپ بسیار گوناگون می باشد

هر دفتر کاری یا منزل دیده میشود که به سادگی میتوان با استفاده از طرح های مناسب محیط از این نوع سادگی بی روح به یک طرح کلاسیک تبدیل نمود .

در مبلمان خانگی و اداری به جای استفاده از طرح و رنگ چوب میتوان به نوعی متناسب با سلیقه خود و یا نوع صنف از چاپ روی میز ، پیشخوان ، عسلی و ... استفاده نمود

چاپ MDF

چاپ روی چوب

تنوع رنگ و طرح در چاپ به در تصویر مقابل  نشانگر قدرت چاپ در پرینتر های چاپ یو وی می باشد .

در این روش شما بدون محدودیت رنگ و تصویر میتوانید تصویر دلخواه خود را بدون کمترین کاهش کیفیت و هزینه بسیار پائین تر از MDF های طرح دار و یا روکش زدن به آنها  بر روی چوب اجرا و حتی با داشتن قابلیت مقاومت جوهر یو وی از روکش سیلر و کیلر برای آن استفاده نمائید .

 

 

چاپ به صورت موضعی بر روی MDF  با زیرکار موضعی سفید

 

چاپ mdf

چاپ روی چو

میتوان بسیاری از زیبایی چاپ روی چوب را بر چند نکته میتوان خلاصه کرد :

اول باید در نظرداشت که طرح چاپ بر روی چوب به گونه ای باشد که جلوه و جذابیت خود چوب نیز رویت گردد ، برای این که بتوانیم چاپ مورد نظر را به نحوی استفاده کنیم که طرح زمینه چوب نیز رویت گردد باید از چاپ موضعی استفاده نمائیم تا کل تصویر چاپ نشود .

از سویی در روش چاپ موضعی شما میتوانید از هزینه پایین چاپ بر روی چوب نیز بهره ببرید به گونه ای که مساحت کمتری از چوب چاپ میشود و هزینه کمتری را برای شما در بر خواهد داشت .

قیمت چاپ روی چوب

برای سفارش چاپ بر روی پلکسی می توانید از صفحه تماس با ما ارتباط برقرار نمایید یا برای مشاوره با شماره 09123182091 تماس حاصل فرمایید