چاپ روی قاب گوشی
قاب گوشی چاپی
قیمت چاپ قاب گوشی
چاپ روی قاب گوشی

چاپ بر روی انواع قاب گوشی

قاب موبایل

قاب گوشی

قاب گوشی صرفا برای محافظت از گوشی برای جلوگیری از ضربه و یا دیگر حوادث فیزیکی وارد بازار موبایل شد ، اما دیری نگذشت که با روانه شدن قاب های گوشی لوکس و حتی قاب هایی که میتوان کلمه گران قیمت را نیز به آن پیوست داد ، نظر بسیاری از کاربران گوشی را به خود جلب نمود که در انواع قاب های گوشی یا همان گارد گوشی و یا کاور گوشی  شیشه ای ، ژله ای ، چرمی و قاب گوشی سیلیکونی در طرح ها و رنگ های مختلف بسته به نوع سلیقه و جنسیت کاربر و حتی برای سنین مختلف طراحی و در دسترس کاربران قرار گرفت . 

به عنوان مثال قاب های گوشی با طرح ورزشی برای نوجوانان و طرح های فانتزی برای دخترها و یا حتی قاب های بسیار کلاسیک چرمی و ....

 

 

چاپ بر روی قاب گوشی

اما همیشه جلب رضایت کسانی که متفاوت فکر میکنند کاری بسیار سخت است برای تولید کنندگان ، درخواست طرح هایی خاص و ایده هایی نو از این جنس کاربران باعث شد تا چاپ دیجیتال ( چاپ یو وی بر روی سطح صاف ) به بازار موبایل نیز وارد شده و نظر بسیاری را به خود جلب نماید

چاپ موبایل

قاب گوشی

با چاپ یو وی بر روی قاب گوشی شما میتوانید عکس بسیاری از عزیزان خود و یا طرح مورد نظر خود را که منحصر به خود شما میباشد ، بر روی قاب گوشی خود چاپ نمائید ، در این نوع از چاپ که هیچ گونه ارتباطی به گران قیمت بودن قاب گوشی و یا ارزان قیمت بودن قاب گوشی شما ندارد و برای تمامی برند های گوشی سامسونگ ، آیفون ، ال جی ، هوواوی ، نوکیا و ... بدون هیچ محدودیتی دقیقا تصویر دلخواه خود را با بالاترین کیفیت بر روی قاب گوشی چاپ نمائید .

قاب گوشی چاپی

در این قسمت چند نمونه از قاب گوشی چاپ شده را برای آشنایی بیشتر شما با توضیحات کاملتر ارائه نموده ایم

قاب موبایل

قاب گوشی

قاب گوشی سامسونگ با چاپ عکس قدیمی برای خاطرات نوستالژی که جذابیت ویژه ای را به کار بخشیده است

iphone s4

قاب گوشی

قاب گوشی چرمی آیفون با چاپ یو وی

 

قیمت چاپ قاب گوشی

همیشه چاپ و قیمت آن با تعداد آن کالا رابطه مستقیم را دارا می باشد و بسته به نوع قاب از نظر جنس و رنگ آن می باشد در جدول ذیل قیمت تقریبی این نوع متریال را بیان نموده ایم :

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09123182091 تماس حاصل فرمائید

ردیف اندازه جنس قیمت توضیحات
1 قاب گوشی شفاف و رنگی 1 تا 5 عدد 15000 تومان با احتساب رنگ سفید
2 قاب گوشی شفاف و رنگی 5 تا 10 عدد 13000 تومان   با احساب رنگ سفید
3 قاب گوشی شفاف و رنگی 10 تا 20 عدد 10000 تومان   با احساب رنگ سفید
4 قاب گوشی رنگ سفید 1 تا 5 عدد 12000 تومان بدون رنگ سفید
5 قاب گوشی رنگ سفید 5 تا 10 عدد 10000 تومان بدون رنگ سفید
6 قاب گوشی رنگ سفید 10 تا 20 عدد 8000 تومان بدون رنگ سفید