[vc_row][vc_column][vc_column_text]

چاپ روی کارتن پلاست
کارتن پلاست چیست
کاربرد کارتن پلاست
نمونه چاپ کارتن پلاست
چاپ روی کارتن پلاست

چاپ یو وی روی کارتن پلاست

چاپ یو وی

چاپ یو وی طرح اینستا روی کارتن پلاست

یکی از ویژگی های چاپ یو وی توانایی چاپ بر روی کلیه سطوح صاف می باشد که در این میان چاپ بر روی کارتن پلاست نیز با داشتن ویژگی هایی همچون ارزان تر بودن چاپ و همچنین سبک تر بودن آن در صنعت چاپ یو وی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است .

از کاربرد های چاپ کارتن پلاست اجرای آن در سقف های کاذب و یا ساخت انواع ماکت های تبلیغاتی ، اجرای پوشش های دیواری ، ساخت ماکت های فنی و مهندسی و ...

چاپ کارتن پلاست های رنگی و سفید به دو روش انجام میگردد که در نوع اول ب روی کارتن پلاست های سفید میباشد در این روش نیاز به استفاده از جوهر سفید نمی باشد و چاپ با قیمت مناسب تری انجام می شود

ولی در اجرای چاپ بر روی کارتن پلاست های رنگی استفاده از رنگ پنجم ( رنگ سفید برای زمینه کار ) الزامی بوده و با افزایش نرخ چاپ همراه می باشد .

کارتن پلاست چیست

ساختار فیزیکی کارتن پلاست 

کارتن پلاست با بافتی شبیه به کارتن ولی از جنس پلاستیک می باشد که با شعار " تخریب جنگل خیر ، احیاء جنگل آری " پا به عرصه صنعت بسته بندی گذاشت و با استقبال کم نظیری رو برو گشت .

علت انتخاب این شعار قبل باز یافت بودن کارتن پلاست و نیز شیمیایی نبودن ساختار آن می باشد  . ساختار کارتن پلاست از جنس پری پروبلین می باشد که در ابعادی به عرض 2 متر و ضخامت 2 الی 10 میلیمتر تولید میگردد و با نام های تجاری نام های رایج تجاری کارتن پلاست، شیت پلاست، پلاست شیت، پلاست پک، هالوپروفیل شیت، کروگیت پلاست شیت می باشد.

در طی سال های اخیر کاربرد کارتن پلاست روز به روز افزایش پیدا کرده و مراکز بسیار زیادی برای خرید این محصول در دسترس قرار گرفته است .

(کارتن پلاست از کجا بخرم ) شما به راحتی از کارخانه های تولید کننده ایرانی برای سفارش انبوه و برای تعداد محدود از تمامی فروشگاه های موجود در پامنار تهران و بازار های مرکزی تمام شهرستان ها آن را تهیه نمائید.

 

کاربرد کارتن پلاست

 

چاپ کارتن پلاست

سقف کاذب

کاربرد کارتن پلاست در صنعت چاپ

عمدتا این کالا در صنعت بسته بندی قرار پیدا می نماید و در تبلیغات ، صنعت و کشاورزی میتوان بسیار از آن استفاده نمود .

بافت سبک و ارزان کارتن پلاست و مقاومت آن در برابر آب و خاک باعث استفاده های زیادی از آن میباشد که در این قسمت چند نمونه از کاربرد های آن را برای شما نشان خواهیم داد . 

 1. ساخت جعبه های کارتن پلاست 

 2. ساخت ماکت های چاپی 

 3. اجرای سقف کاذب

 4. نصب دیوار های تبلیغاتی و ...

در تصویر فوق اجرای سقف کاذب طرح شمسه اسماء جلاله را نشان داده ایم که برای اجرای سقف کاذب در مساجد چاپ و نصب گردیده است . سبکب کارتن پلاست و نصب بسار سریع آن و همچنین قیمت ارزان این متریال باعث فراگیر شدن این نوع سقف ها گردیده است .

 

 

نمونه چاپ کارتن پلاست
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]