انواع پلکسی
چاپ پلکسی
قیمت و نوع پلکسی
سفارش چاپ پلکسی
انواع پلکسی

پلکسی چیست !

چاپ پلکسی اکرلیک

چاپ تصویر پلکسی

چاپ روی پلکسی یا پلکسی گلس نوعی از ورق پلاستیک است که با شفافیت و مقاومت بسیار بالا در بسیاری از مواقع جایگزین شیشه می باشد ، مواد تشکیل دهنده پلکسی عموما  شیمیایی بوده و هیچ ذره تشکیل دهنده آن طبیعی نمی باشد ، ابعاد این ورق های پلی کربناتی متغیر بوده ولی به طور کلی میتوان استاندارد این ورق را در ابعاد 120 سانتیمتر در 180 سانتیمتر معرفی نمود ،این ورق های شفاف که با رنگ بندی بسیاری در بازار یافت می شود با پوشش های مقوایی در دو طرف جهت جلوگیری از خراش و کثیف شدن آن دیده می شود ، اصولا بر روی این روکش های محافظ مشخصات فنی ، شرکت تولید کننده و حتی سال تولید چاپ می شود .

این پلاستیک غنی شده است که بسیار مقاوم تر از طلق و شفافیت بالاتری دراد را میتوان در دسته بندی های مختلف قرار داد ولی ما اکنون تنها در مورد پلکسی های صحبت خواهیم کرد که قابلیت چاپ بر روی آنها وجود دارد ( البته بیشتر پلکسی ها این قابلیت را دارا هستند ) و در دسترس میباشد که در برند های مختلف چینی و تایوانی در بازار تهران میتوان یافت .

البته پلکسی های ایرانی نیز در این میان هستند هر چند با کیفیت پایین تر ولی مناسبتر از لحاظ قیمت . از مشخصات فنی این ورق ها به ضخامت آن میتوان اشاره نمود ، برگه پلکس از ضخامت 1 میلیمتر تا 100 میلیمتر وجود دارد که در ضخامت های بالا پلکسی های ایرانی کمتر مورد استفاده قرار میگیرد . پلکسی ها را در طیف رنگی بسیار می توان معرفی کرد که ما به دو مورد رنگی و بی رنگ اشاره مختصر نموده و چاپ روی آن را توضیح خواهیم داد . پلکسی در انواع مات، شیشه ای و طلق وجود دارد که در سقف کاذب و یا لایت باکس مورد استفاده هستند.

موارد استفاده از پلکسی :

در محل هایی مانند سقف کاذب، تابلو های تبلیغاتی، تایل سقفی و... از این متریال استفاده می شود .

سقفف آسمان مجازی (که در صفحه چاپ یووی به آن اشاره شده) یکی از کاربردهای محبوب استفاده از چاپ عکس بر روی پلکسیچاپ پلکسی است. سقف کاذب را می توان با طرح هایی مانند آسمان مجازی، شکوفه و شاخ و برگ درختان، ابرو باد، طرح های کودکانه مناسب اتاق کودکان و همچنین با مقدار کمی نورپردازی جلوه ای بسیار زیبا بخشید.

 

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با UV Print در ارتباط باشید:
09123182091 - 02156336477

 

 

 

 

 

 

نمونه چاپ دستگاه فلت بد

چاپ با دستگاه یووی بر روی پلکسی

 

«برای دیدن نمونه کار های بیشتر به صفحه نمونه کارهای چاپ مراجعه نمایید»

همچنین شما را به دیدن ویدئوی نحوه چاپ دستگاه فلت بد دعوت میکنیم: نحوه چاپ بر روی پلکسی

چاپ پلکسی

انواع پلکسی و چاپ پلکسی

 

پلکسی

pelax

در تصویر فوق چاپ بر روی پلکسی سفید ( شیری ) می باشد:

که در چاپ یو وی دیگر نیاز به استفاده از چند رنگ پلکسی در یک تابلو نمی باشد و با ارزانتر شدن و تنوع رنگ به راحتی تصویر دلخواه را روی آن چاپ و با ماندگاری بالای این رنگ نگرانی های تغییر رنگ آن را نیز نخواهید داشت .

پلکسی

چاپ بک لیت

پلکسی شیشه ای یا همان پلکسی بی رنگ که در آن از چاپ پوششی سفید استفاده مینمائیم

تا پس چاپ عکس با پوشش رنگ سفید یو وی پشت آن که موجب می شود تصویر در پشت پلکسی دیده شود . در این روش تصاویر به صورت یک پوستر قاب شده به نظر آمده و دسترسی به رنگ غیر ممکن می باشد . یکی از  کاربرد های این نوع چاپ را میتوان در تصاویر آسمان مجازی و سقف کاذب نام برد .

چاپ یو وی

چاپ پلکسی

تصاویر فوق در استند های آرایشی یکی از فروشگاه ها استفاده شده که با بهره گیری از نور در پشت آن تصویری بسیار زنده و شارپ را به نمایش گذاشته است .

یکی دیگر از موارد استفاده پلکسی شیشه ای با چاپ پشت آن را میتوان به درجه های استفاده شده در دستگاه های صنعتی و ریموت ها و حتی کیلومتر شمار خودرو نیز نام برد ، به طور کل در این مورد هیچ محدودیت در صنف نمیباشد و اکثر صنایع از این نوع چاپ استفاده می نمایند .

چاپ پلکسی

چاپ پلکسی بامبو - گلفروشی

در دستگاه های فلت بد شما میتوانید بعد از برش لیزر و انتخواب شکل آن سپس طرح را چاپ نمائید . به نحوی که شما برای اجرای یک طرح با ریزه کاری های فراوان ابتدا برش لیزر خود را انجام داده سپس بر روی میز کار چاپ قرار داده و چاپ را بر روی آن انجام نمائید البته در این روش صرفه جویی بسیار زیادی در هزینه پلکس می باشد .

پلکسی

pelax

چاپ موضیعی بر روی پلکسی شیشه ای .

با دقت در این طرح شما میبینید که به صورت موضعی از رنگ سفید در پشت زمینه این طرح استفاده شده است ، حتما قبل تر از این نیز با این نوع چاپ روبرو شده بودید . چاپ موضعی قابلیت تفکیک رنگ سفید از دیگر محل های چاپ می باشد و به صورت یک قسمت از چاپ که مورد نیاز ما میباشد را چاپ کرده و اطراف آن را به صورت شفاف نگه می دارد .

چاپ فلت

چاپ موضعی طرح ساعت omega

در پلکسی های شیشه ای تایوانی شما از شفافیت بیشتری برخوردار هستید از این رو پیشنهاد ما برای چاپ یو وی استفاده از پلکس های مر غوب می باشد .

پلکسی متالایز

متالایز

پلکسی های متالایز در رنگ های نقره ای و طلایی با برچسب پشت برای استفاده از پلاک های مختلف میتوان استفاده کرد  چاپ یو وی بر روی پلکسی متالایز جایگزین بسیار مناسب تری نسبت به حک لیزر بر روی آن می باشد ، دقت بیشتر و کیفیت بهتر این روش را به راحتی میتوان در تصویر فوق مشاهده کرد .

برای ارائه بهتر خدمات لطفا پیشنهاد های خود در این زمینه را به ما ارسال نمائید .

قیمت و نوع پلکسی
ردیف اندازه جنس قیمت توضیحات
1 پلکسی شیشه ای 1 تا 100 میل 120000 تومان با احتساب رنگ سفید
2 پلکسی رنگی 1 تا 100 میل 110000 تومان   با احساب رنگ سفید
3 پلکسی سفید 1 تا 100 میل 90000 تومان   بدون رنگ سفید
4 پلکسی شیشه ای 1 تا 100 میل 120000 تومان   چاپ موضعی
5 پلکسی رنگی 1 تا 100 میل 110000 تومان  چاپ موضعی
6 پلکسی متالایز 2.8 میل 80000 تومان  نقره ای و طلایی
7 پلکسی ایرانی شیشه ای 4 میل 100000 تومان  برای سقف کاذب
8 پلکسی ایرانی سفید 2.8 میل 80000 تومان  برای سقف کاذب
         
سفارش چاپ پلکسی

برای سفارش چاپ بر روی پلکسی می توانید از صفحه تماس با ما ارتباط برقرار نمایید یا برای مشاوره با شماره 09123182091 تماس حاصل فرمایید