چاپ فضای خارجی

از پر کار برد ترین چاپ های فضای خارجی را می توان چاپ بنر و فلکس (بنر عرض بالا)  را نام برد . این نوع چاپ که بر جوهر های پایه سالونت متکی میباشد به لحاظ قیمت مرغون به صرفه و سرعت چاپ به زودی جایگزین چاپ های دیگر گردید . متریال های گوناگون با قابلیت چاپ پذیری فراوان و نیز ابعاد بالای چاپ بنر دلیل دیگری بود بر کنار زدن رقبای سنتی خود (چاپ بنر و فلکس عرض بالا).

این مجموعه در چاپ عریض از شروع کار با دستگاه های چاپ عرض پائین ( 1.8 متر ) و تا کنون ( چاپ بنر و فلکس تا عرض 5 متر ) در خدمت شما بوده و با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن ( دستگاه کونیکا 1024 ) آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد .

چاپ بر روی انواع بنر (بنر عرض 90 سانتی متر تا عرض 500 سانتی متر – بنر عرض بالا)

چاپ بر روی انواع فلکس (فلکس از عرض 115 سانتیمتر تا 500 سانتی متر (فلکس عرض بالا)

چاپ بر روی استیکر های مات و براق ، چاپ بر روی مش و وینیل های شفاف و صدفی ، چاپ بر روی برزنت ، چاپ بنر های رفلکتیو و … همگی سبب شد تا خیلی زود چاپ فضای باز (چاپ بنر عرض بالا) به اولویت اول انتخواب هر شخص گردد

در این زمینه مجموعه UV-PRINT با به کار گیری عریض ترین دستگاه چاپ لارج فرمت (دستگاه چاپ بنر عرض 5) و هد های جدید کونیکا 1024 با قیمت های مناسب و کیفیت های بسیار بالا در خدمت شما بوده و  با افتخار در این زمینه آمادگی خود را برای چاپ روزانه 3000 متر مربع بنر عرض بالا و 500 متر مربع فلکس ، استیکر و …. در خدمت شما باشیم

چاپ عرض 5 متر

چاپ عرض 5 متر

چاپ عرض 5 متر بنر و فلکس

موسسه uvprint به گستردگی و اهمیت تبلیغات محیطی که بخش اعظم آن را تابلو های عرض بالا تشکیل میدهد تصمیم به فعالیت در عرصه چاپ عرض بالا و بخصوص چاپ های تا عرض 5 متر نموده است.

منظور از چاپ عرض 5 متر چاپ تا عرض  5 متر است به این معنا که بالاترین اندازه قابل چاپ 5 متر است. البته باید توجه فرمایید که این اندازه یعنی 5 متر عرض قابل چاپ است و طول بسیار بیشتر از این نیز می تواند باشد. در واقع صنعت چاپ لارج فرمت به دو طیف کلی از لحاظ اندازه متریال چاپی تقسیم می شوند: چاپ های کمتر از 320 سانتی متر یا 3.2 متر و چاپ های بالاتر از 3.2 متر یا 320 سانتی متر.

در جدول زیر چند مثال برای اندازه های مختلف چاپ آورده شده است:

عنوان اندازه بنر یا اندزه فلکس
چاپ کمتر از 320 2×0.9 – 1×2 – 2×3 – 3×4 – 6×1 – 5×2 – 3×3
چاپ بیشتر از 320 4×5 – 5×5 – 5×10 – 4×10 – 4×6

 

چاپ های عریض اینگونه که معمولا توسط دستگاه های کوچکتر چاپ میشوند به صورت دو تکه چاپ شده که هم نا هماهنگی بصری ایجاد کرده و هم از تاثیر گذاری تبلیغ می کاهند.ضمن اینکه هیچگونه تضمینی برای جدا نشدن دو تکه در طی اکران تبلیغ وجود ندارد!!!

چاپ بیلبورد تبلیغاتی

چاپ تابلو عرض 5 متر

یک تبلیغ بزرگ یک تکه تاثیر بسزایی در دید مشتریان خواهد داشت.

تبلیغات بیلبوردی در بسیاری اشکال و اندازه های متفاوت وجود دارد و این صفحات بزرگ در اطراف جاده ها و بزرگراه ها بسیار فراوان دیده می شوند. همچنین ممکن است این تابلوهای تبلیغاتی را در مراکز شهر مشاهده کنید.

قیمت چاپ های عرض بالا به صورت زیر می باشد:

عنوان عرض متریال قیمت چاپ
چاپ بنر 4.2 متر تماس بگیرید
چاپ فلکس 4.2 متر تماس بگیرید
چاپ بنر کره 4.2 متر تماس بگیرید
چاپ بنر 5 متر تماس بگیرید
چاپ بنر کره 5 متر تماس بگیرید
چاپ فلکس 5 متر تماس بگیرید