چاپ استیل
چاپ فلز
مهر ۱۴, ۱۳۹۷
دانلود طرح تبریک شب یلدا به صورت رایگان
طرح بنر تبریک شب یلدا
آذر ۱۲, ۱۳۹۷
چاپ سنگ

چاپ سرامیک

چاپ سنگ

چاپ سنگ ، چاپ چوب ، چاپ سرامیک ، چاپ سفال ، چاپ شیشه ، چاپ پلکس ، چاپ استیل و چاپ بر روی کلیه سطوح مسطح با دستگاه چاپ فلت بد بدون کاهش کیفیت عکس و نازلترین قیمت . در این روش بدن نیاز به پوشش زیرین رنگ ( پرایمر ) و یا حتی با با داشتن رنگ زیر کار(رگه های موجود بر روی سنگ )  میتوان با استفاده از پوشش زیرین رنگ سفید این دستگاه استفاده نمود و بدون هیچ مشکلی تصویر دلخواه خود را چاپ کرد .

چاپ سرامیک

چاپ سنگ طرح صلوات 

چاپ روی بلوک سیمانی

چاپ بر روی سنگ های ریز و چیدن آن در کنار هم همیشه به ما جلوه های بسیار زیبایی را به ما ارائه می نماید . طرح فوق با استفاده از طرح صلوات بر روی سنگ های چرمی نمونه از این کار می باشد که شما به سادگی میتوانید آن را بر روی دیوار اجرا نمائید . مقاومت این چاپ ( چاپ یو وی ) در برابر آفتاب به صورت دائم بوده و ماندگاری بسیار بالای آن سبب گردیده تا چاپ یو وی را به عنوان  ماندگاری دائم آن را نام برند .

چاپ فلز

چاپ آجر

چاپ بر روی بلوک های سیمانی رنگی را میتوان از چاپ هایی نمام برد که قدرت این نوع از چاپ را به ما نشان می دهد ، سطح ناصاف آن و رنگ تیره آن باعث میشود تا شما جذب این چاپ شده و هر چه سریعتر در ذهن خود ایده هایی را که تا کنون در اجرای آن به مشکل برخورده بودید را مجددا بازبینی نمائید .

چاپ و نصب تابلو سنگی هیئت انصار بهارستان

هیئت انصار

چاپ روی سنگ برای سر درب هیئت انصار المهدی 

تابلو رو میزی

تابلو فوق در سر درب هیئت انصار المهدی بهارستان به اجرا درآمده که در آن از سنگ مر مر استفاده شده و برای ماندگاری بیشتر آن بر پشت سنگ چاپ شده که البته دلیل اصلی بر این کار به خاطر مات بودن پشت سنگ بوده که تصویری با قدمت بیشتر را به نمایش می گذارد

چاپ سنگ

تابلو رو میزی برای تبریک سال نو – تبلیغات روناک پروتئین 

تابلو های رو میزی مزین با آیات قرآنی و ذکر نام  معصومین برای کار های فرهنگی و مذهبی که بسیار مناسبت خاصی برای این کار دارد ، همیشه در تصاویر قدیمی چاپ بر روی سنگ بوده و تمامی نقش های ماندگار قدیمی همگی با نقش های روی سنگ به دست ما تا این زمان رسیده به همین سبب در این روش کار هایی بسیار جدید اما با جلوه های قدیمی را میتوان تولید و ارائه نمود

چاپ روی سرامیک

فاطمه

چاپ نام حضرت فاطمه (س) روی سرامیک در مناسبت ایام فاطمیه 

در تصویر فوق همانگونه که می بینید سرامیک استفاده شده داری سطحی غیر صاف بوده و موج های روی سرامیک به راحتی قابل تشخیص می باشد ولی با تمامی این مسائل هیچ گونه مشکلی در چاپ دیده نمیشود و نام زیبای حضرت را بر روی سرامیک با زیبایی تمام چاپ و تقدیم شما نموده ایم

لوح سپاس

لوح تندیس زبان سرای تارا

لوح های سپاس و تابلو های رو میزی برای زبان سرای تارا که چاپ شده بر روی سنگ مر مر مات استخوانی بوده ( چاپ سنگ ) و بر پایه های مخملی با ابهاد 14 در 17 سانتیمتر نصب شده که از رنگ بندی های مختلفی برخوردار می باشد .

چاپ سنگ

لوح سنگی نقاشی

تابلو فوق نیز چاپ سنگی می باشد که نقاشی آبرنگی خود را بر روی سنگ منقش نموده که به تعداد محدود از آن چاپ و توزیع نموده است . همیشه ایده هایی برای اجرا میباشد که این نیز در نوع خود ایده جالب و فرح بخشی بوده ، البته که اهدای اثر هنری همیشه برتر از چاپ می باشد اما در صورتی که نمیتوان این مقدار زمان را برای تهیه تعداد زیادی نقاشی اصلی به وجود آورد به ناچار چاپ کپی از آن را جایگزین آن نموده ایم .

چاپ سنگ

چاپ سنگ

چاپ عکس کودکان خود بر روی انواه سنگ ها حتی با نداشتن گونیای مناسب و شکلی نا منظم که البته این بی نظمی باعث جلوه دار شدن کار نیز می باشد . ما بر این اعتقاد هستیم که بیشتری از ایده های خلاقانه شما را می توانیم به انجام برسانیم لذا در این زمینه خواهشمندیم ما را از نظرات خود بی نصیب نگذاشته و در این عرصه با ما همفکری نمائید .

با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *