فلکس عرض بالا
فلکس و بنر تا عرض 5 متر
سپتامبر 29, 2018
چاپ استیل
چاپ فلز
اکتبر 6, 2018
قاب موبایل

چاپ گوشی

چاپ بر روی قاب گوشی

با ورود قاب های طرح دار و تصاویر جذاب قاب گوشی بسیاری از کاربران موبایل در ذهن خود تصاویری به مراتب بهتر ( البته از دید خود ) و زیباتر را جایگزین این طرح ها کردند . ما با ارائه چاپ بر روی قاب های گوشی شما این تصویر ذهنی را عملی کرده تا به شما ثابت شود که در حقیقت یک طرح ساده که بر روی گوشی موبایل مشاهده میکند بر خلاف انتظارات شما بسیار کار سخت و نیاز به سلیقه و علم طراحی دارد .
iphone s4

قاب گوشی

اما گاها ما برای چاپ عکس دیگر افراد اعم از افراد خانواده و یا سلبریتی ها و یا متن خاص حتما یکی از بهترین روش ها چاپ یو وی بر روی قاب گوشی می باشد

چاپ یو وی با بهره گیری از جوهر هایی که با اشعه یووی خشک و ثابت میگردنند باعث ماندگاری دائم بر روی کار می باشد .

شما در این روش با نازلترین قیمت و بیشترین بازده می توانید تصویر ذهن خود را بر روی قاب گوشی خود اجرا نمائید .

چاپ فلت بد با داشتن قابلیت چاپ سفید باعث می شود تا رنگ قاب گوشی تان محدودیتی در طرح شما ایجاد ننماید

چاپ بر روی قاب های سفید ، شیشه ای ، سیاه و حتی طرح دار  بدون هیچ مشکل و رویت طرح قبلی این امکان را می دهد تا بتوانید بر روی قاب های گوشی کارکرده خود نیز چاپ نمائید .

چاپ موبایل

قاب گوشی

طرح بالا عکس خواهر و برادر بسیار صمیمی که جلوه زیبایی را بر روی قاب گوشی به وجود آورده ، از این نوع تصاویر بسیار در پیرامون خود دیده اید عکس فرزندان بر روی موبایل و یا چهره همسر و حتی پدر یا مادر و ….

عده ای از دوستان ذهن خلاقتر و ایده های بهتری را به نمایش گذاشته اند به عنوان مثال استفاده از عکس های قدیمی خانوادگی و یا خاطره انگیز مانند تصویر ذیل :

قاب موبایل

قاب گوشی

البته در این زمینه ما هر روز شاهد خلاقیت های جذابتر می باشیم از جمله طرح های جالب که در این باب استفاده گردید ،

قاب گوشی هایی هست که با تصاویر پازلی ست گردیده اند به گونه ای که با کنار هم قرار دادن گوشی های دو زوج و یا دو دوست تصویر کامل گردیده و در نوع خود جذابیت خاصی را دارا می باشد .

قاب موبایل

قاب گوشی

ایده های خلاق و ذهن های زیبا همیشه در صنعت چاپ سهم به سزایی داشته و خواهند داشت . از این رو از شما دوستان خواهشمندیم در این راستا ما را از نظرات و هم فکری های خود بی بهره نگزارید .

جهت ارتباط با ما در 24 ساعت از شبانه روز پاسخگویتان هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *