ساخت و نصب تابلوهای تبلیغاتی و نما

ترمو

حروف چلنیوم اتو پارسا

حروف برجسته

حروف برجسته اداره اوقاف

کامپوزیت

تابلو کامپوزیت - زرافشان

چنلیوم

تابلو کامپوزیت - آزانس ژرفا

تابلو تبلیغاتی

بلوار شهید همدانی

نما ترمو

نما ترمو و کامپوزیت - گلستان

 

ساخت و نصب تابلو  های تبلیغاتی و نما

تابلو تبلیغاتی و بیلبورد های تبلیغاتی همواره در صنعت تبلیغ پیشرو و به گونه ای پرچم دار تبلیغات بوده و میباشند . از این رو در اکثر مواقع شرکت های بزرگ و کوچک در سر لوحه کار خود نگاه ویژه ای به این تبلیغات دارند . البته از لحاظ طراحی در این زمینه توضیحاتی هر چند کوتاه ولی مفید در گذشته برای شما ارائه داده ایم .

ساخت بیلبورد و تابلو های تبلیغاتی و اجرای آن ( نصب ) در بازدهی و دیده شدن بهتر بیلبورد تبلیغاتی تاثیر بسزایی دارد. ما با در اختیار گرفتن کادر مجرب در این زمینه به شما این اطمینان را خواهیم داد تا در هر زمینه : (ساخت تابـلو های سردرب ساخت بیلبورد های تبلیغاتی، اجرای نمای کامپوزیت، نصب استیکرهای تبلیغاتی ، سازه های اسپیس ، استند ،رول آپ و …)  کاری نفیس در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اجرای نماهای طرح آجری با حروف استیل و چنلیوم برای مکان های مذهبی و سنتی و اجرای طرح چاپی کاشی برای کافی شاپ ها و سفره خانه های محیط باز با قابلیت شستشو و ماندگاری دائم نیز از جمله نماهای نوین و در عین حال کلاسیک به شمار می آید

در زمینه تبلیغات همیشه ایده های برتر محدود به قشر خاص و یا شغل خاص نمیباشد با پیشنهادات خود در این زمینه هر چند کوتاه ، کمکی بزرگ در ارائه خدمات بهتر برای ما باشید.