ساخت و نصب تابلوهای تبلیغاتی و نما

ترمو

حروف چلنیوم اتو پارسا

حروف برجسته

حروف برجسته اداره اوقاف

کامپوزیت

تابلو کامپوزیت - زرافشان

چنلیوم

تابلو کامپوزیت - آزانس ژرفا

تابلو تبلیغاتی

بلوار شهید همدانی

نما ترمو

نما ترمو و کامپوزیت - گلستان

 

ساخت و نصب تابلو  های تبلیغاتی و نما

تابلو تبلیغاتی و بیلبورد های تبلیغاتی همواره در صنعت تبلیغ پیشرو و به گونه ای پرچم دار تبلیغات بوده و میباشند . از این رو در اکثر مواقع شرکت های بزرگ و کوچک در سر لوحه کار خود نگاه ویژه ای به این تبلیغات دارند . البته از لحاظ طراحی در این زمینه توضیحاتی هر چند کوتاه ولی مفید در گذشته برای شما ارائه داده ایم .

ساخت بیلبورد و تابلو های تبلیغاتی و اجرای آن ( نصب ) در بازدهی و دیده شدن بهتر بیلبورد تبلیغاتی تاثیر بسزایی دارد. ما با در اختیار گرفتن کادر مجرب در این زمینه به شما این اطمینان را خواهیم داد تا در هر زمینه : (ساخت تابـلو های سردرب ساخت بیلبورد های تبلیغاتی، اجرای نمای کامپوزیت، نصب استیکرهای تبلیغاتی ، سازه های اسپیس ، استند ،رول آپ و …)  کاری نفیس در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اجرای نماهای طرح آجری با حروف استیل و چنلیوم برای مکان های مذهبی و سنتی و اجرای طرح چاپی کاشی برای کافی شاپ ها و سفره خانه های محیط باز با قابلیت شستشو و ماندگاری دائم نیز از جمله نماهای نوین و در عین حال کلاسیک به شمار می آید

در زمینه تبلیغات همیشه ایده های برتر محدود به قشر خاص و یا شغل خاص نمیباشد با پیشنهادات خود در این زمینه هر چند کوتاه ، کمکی بزرگ در ارائه خدمات بهتر برای ما باشید.

نما و تابلو کامپوزیت

نما و تابلو کامپوزیت

نما و تابلو کامپوزیت

به سبب مشکلات ناشی از نما های سنگ و حوادث گوناگون بوجود آمده منجر به دگرگونی نمای شهری شده و اکثر ساختمان ها به استفاده از نما و تابلو کامپوزیت روی آورده اند.
نما و تابلو کامپوزیت از نظر رنگی یکنواخت و هموار بوده و استحکام را در عین سبک بودن دارا می باشد. این نما به آسانی به شکل دلخواه در می آید و بر خلاف نماهای دیگر رنگبندی های متنوعی دارد.

طراحی داخلی و بیرونی نمای کامپوزیت

طراحی داخلی و بیرونی نمای کامپوزیت

این نوع متریال به خاطر تمام ویژگی هایی که ذکر شده امروز از محبوبیت بسیاز زیادی در بین ساختمان سازان و معماران دارد و باعث بهتر شدن نمای ساختمانی و خلاقیت بیشتر در طراحی نما شده است.

دیگر ویژگی جذاب این جنس نما چاپ پذیر بودن آن است به طوری که همانند متریال های چاپ پذیر متداول به خوبی امکان چاپ هر نوع رنگ و نقش بر روی آن وجود دارد.

نمای ترمو وود

به طور کلی بررسی های به عمل آمده از کارشناسان تبلیغات جملگی بر این باورند که

تابلو های ترمووود یکی از پر کاربردترین و نیز جذابترین تابلو های محیطی می باشند .